Najczęściej zadawane pytania

W jakim formacie i do kiedy przesyłać materiały do publikacji?

Wszystkie wskazówki dotyczące formatowania tekstu, formatu dokumentu, ograniczeń co do treści, obszerności materiału, czy terminu nadsyłania prac znajdują się w specjalnym dziale przeznaczonym dla autorów publikacji dla Rocznika Wołomińskiego.

Jak skontaktować się z redakcją?

Wszystkie adresy kontaktowe znajdują się w zakładce „Kontakt” głównego menu na stronie. Na wszelki wypadek podajemy je jeszcze raz:

Wybierz odpowiedni adres, zależenie od kategorii swojego pytania. Dodatkowe informacje możesz również uzyskać osobiście w

  • Urzędzie Gminy Wołomin (ul. Ogrodowa 4),
  • Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Wołominie (ul. Wileńska 32)

Telefonicznie informacje udzielane są pod numerem telefonu biblioteki: 22 776 29 53

Kiedy i gdzie odbędzie się najbliższe spotkanie?

Datę najbliższego spotkania najłatwiej znaleźć na tej stronie internetowej. Będzie ona podana w prawej kolumnie w części „Kalendarium spotkań”. Obecnie najbliższe spotkanie ma się odbyć 5 września 2016 r. o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Wołominie, ul. Wileńska 32 (III piętro).

Jak wygląda sprawa praw autorskich do publikacji umieszczonych w Roczniku Wołomińskim

Od X tomu Rocznika Wołomińskiego wszystkie materiały zawarte w Roczniku udostępniane są na licencji Creative Commons: CC BY-SA 3.0 PL. Licencja dotyczy również materiałów dostępnych na stronie, w tym archiwalnych artykułów z poprzednich wydań Rocznika, o ile autor wyraził na to zgodę. Jeśli autor zgodzi się udostępnić swój materiał na innej licencji zostanie to wyraźnie oznaczone przy artykule.

Licencja CC BY-SA 3.0 PL zakłada:

  • Uznanie autorstwa
  • Rozpowszechnianie na tych samych warunkach